Bausch 0338 kozmetická súprava

Neohodnotené
Značka: Peter Bausch

Elektrická sada prístrojov na pedikúru, manikúru a masáže - tri prístroje, 17 nadstavcov! Na domáce použitie. Vyrobené v Nemecku!

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 141
€136,11
Bausch 0338 kozmetická súprava
Neohodnotené
Značka: Peter Bausch

Bausch 0338 kozmetická súprava je kombinovaná kozmetická súprava na pedikúru, manikúru a masáže pre starostlivosť v pohodlí domova.

Prístroj je určený len na domáce použitie!

Súprava obsahuje tri kvalitné elektrické prístroje a 17ks príslušenstva - špeciálny patentovaný elektrický prístroj na jemné odstránenie vrstiev zrohovatenej tvrdej kože na pätách a chodidlách, ďalej prístroj s rotačnými nástrojmi na úpravu nechtov a masážny prístroj. Celá táto súprava je vyrábaná v Nemecku a dodávaná vo vkusnom a pevnom kufri. Priemer stopky fréz 2,35mm - štandard.
 
Kombinovaná súprava obsahuje:
1) Brúska Manikúra-Pedikúra BAUSCH 0300 (22W)
 - kvalitná súprava na domácu pedikúru a manikúru pre starostlivosť v pohodlí domova. Prístroj má výkonný a tichý elektromotor a 6-stupňovú reguláciu rýchlosti otáčok od 3 000 - 12.000 za minútu. Sada obsahuje kvalitný prístroj s príslušenstvom - 7 rotačných nástrojov.

Príslušenstvo obsahuje:
2× Korundové frézy na skracovanie a tvarovanie nechtov. Vynikajúce tiež na umelé nechty.
2× Korundové frézy na odstraňovanie tvrdej kože
1× Čistiaca a leštiaca kefka na odstránenie zvyškov kože, nechtov, prachu, na vyleštenie nechtu alebo na čistenie pod nechtami
1× Leštiaca fréza na nechty
1× Diamantová fréza na odstránenie tvrdej kože

2) Brúska na nohy Pedipeel Set BAUSCH 0320 (45W) - špeciálna patentovaná elektrická pedikérna súprava na jemné odstránenie vrstiev zrohovatenej tvrdej kože na prstoch, pätách a chodidlách. Prístroj odstraňuje jemne a bezbolestne tvrdú kožu, vďaka patentovanému systému výkonnej vibračnej hlavy je táto metóda vhodná pre diabetikov a ľudí s citlivou pokožkou. V závislosti od hrubosti kože sú k dispozícii tri brúsne kotúče v rôznych zrnitostiach jemná, stredná a hrubá zrnitosť. Brúsny kotúč je uchytený na hlavici pomocou suchého zipsu, a preto je výmena veľmi rýchla a jednoduchá. Tieto brúsne kotúče sa dajú dokúpiť aj samostatne.

Príslušenstvo obsahuje: 6ks brúsnych kotúčov v troch hrubostiach

3) Profi Facial Massage BAUSCH 0340T (22W) - elektrický masážny prístroj, s ktorým je možné masírovať akékoľvek časti tela. Zvlášť je vhodný na dokonalú masáž tváre.

Príslušenstvo obsahuje: Násadu kefku na hĺbkové čistenie pokožky, násadu guličky vhodnú na relaxáciu a tiež zabraňuje formovaniu vrások, a násadu hubu na odstránenie odumretých buniek.

Použitie: Kombinovaná kozmetická súprava pre domácu pedikúru, manikúru a masáže je vhodná ku všetkým úpravám prírodných, umelých nechtov, pre jemné odstránenie vrstiev zrohovatenej a tvrdej kože na prstoch, pätách a chodidlách. Kombinovaná súprava je vhodná pre diabetikov a iné citlivé osoby.

Potrebujete pomôcť s výberom?Kontaktujte nás, my vám poradíme!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: