ORLY Gél FX Builder In A Bottle 18ml - stavebný gél

Neohodnotené
Značka: ORLY

BUILDER IN A BOTTLE 18ML - ORLY GELFX - PRIEHĽADNÝ ODLAKOVATEĽNÝ STAVEBNÝ GÉL

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 3300000
€57,81 –20 % €46,25
ORLY Gél FX Builder In A Bottle 18ml - stavebný gél
Neohodnotené
Značka: ORLY
ORLY Gél FX Builder In A Bottle 18ml - stavebný gél
Akcia
€57,81 –20 %

BUILDER IN A BOTTLE 18ML - ORLY GELFX - PRIEHĽADNÝ ODLAKOVATEĽNÝ STAVEBNÝ GÉL

Priehľadný, odlakovateľný stavebný gél na predlžovanie nechtov, vytvrditeľný v LED/UV lampe.

All-in-one produkt, nepotrebujete dodatočné nádobky a štetce. Produkt je zabalený v ikonickej ORLY fľaštičke spolu s patentovaným pogumovaným viečkom, ktoré obsahuje fantastický štetec so 600 štetinami. Obsahom je krištáľovo priehľadný, odlakovateľný stavebný gél, ktorý môže slúžiť aj ako perfektný základ pre aplikáciu farebného ORLY gél laku.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, gél je samozarovnávajúci, bez akéhokoľvek zápachu, pálenie pri vytvrdzovaní a bez zbytočného lepkavého neporiadku. Na predlžovanie nechtov ho môžete aplikovať pomocou šablóny alebo aj na typy. Výsledkom sú ľahké, priehľadné, dlhé a pevné nechty bez praskania alebo bolestivého lámania. Benefitom je menej brúsenia (upravovania nechtov pilníkom) a z toho plynie menej prachu. ORLY GÉL FX Builder In A Bottle obsahuje vitamíny A a E a provitamín B5 pre zdravý rast nechtov..

Požadovaný čas na aplikáciu nových gélových nechtov je 45min. Doplnenie nechtov potom vyžaduje 25min. Z jedného produktu (fľaštičky) ORLY Builder In A Bottle je možné obslúžiť až 16 klientov, v závislosti od dĺžky umelých nechtov.

Pretože sa jedná o produkt all-in-one, umožňuje všetkým úrovniam manikérok s ním jednoducho a rýchlo vytvoriť umelé nechty alebo ich doplnenie. Navyše je to odlakovateľný stavebný gél a teda významne redukuje čas na odstránenie a minimalizuje poškodenie nechtov.

Prezrite si reklamný spot v sekcii Videá.

 

 

ORLY GelFX Builder In A Bottle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: