Spirularin VS krém na bradavice 10ml

Neohodnotené
Značka: Spirularin

Jedinečná starostlivosť a ochrana pokožky náchylná k tvorbe bradavíc s patentovanou zložkou Spiralin®

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 506002
€15,35
Spirularin VS krém na bradavice 10ml
Neohodnotené
Značka: Spirularin

Unikátna starostlivosť a ochrana pokožky náchylnej na tvorbu bradavíc s patentovanou zložkou z extraktu mikrorias Spiralin®

Bradavice sú spôsobené vírusmi (HPV). Tieto vírusy sa môžu množiť iba ak preprogramujú zdravé kožné bunky na hostiteľské bunky, ktoré následne produkujú nové vírusy. Najprv však musia preniknúť do zdravých buniek.

Spirularin® VS vďaka vysoko kvalitným zložkám, ako je slnečnicový olej, výťažok z vŕbovej kôry a zinok, navracia pokožke náchylnej k tvorbe bradavíc rovnováhu. Krém na bradavice Spirularin® VS navyše obsahuje patentovaný aktívny extrakt z mikrorias Spiralin®. Spiralin® okrem rady prospešných ošetrujúcich, ochranných a regeneračných účinkov pokožku taktiež chráni proti vírusom.

Špeciálne molekuly glukózy (polysacharidy) obsiahnuté v Spiraline® vytvárajú na zdravých kožných bunkách „ochrannú vrstvu“, ktorá vírusom zabraňuje preniknúť do zdravých buniek. Pri pravidelnej aplikácii sú neinfikované bunky chránené, pokiaľ všetky napadnuté bunky v dôsledku prirodzenej obnovy pokožky nezmiznú, alebo pokiaľ pokožka prestane byť vystavovaná prostrediu, v ktorom hrozí riziko nákazy (napr. v bazéne).

Čo je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavná a unikátna zložka produktov Spirularin®, ktorá sa získava z mikroriasy Spirulina platensis. Mikroriasy rodu Spirulina platensis sú staré 3,6 miliardy rokov a patria medzi najstaršie živé organizmy na Zemi. Tajomstvom týchto majstrov v prežití sú špeciálne obranné mechanizmy, ktoré si mikroriasy vyvinuli proti svojim prirodzeným nepriateľom, ako sú baktérie, mykózy a vírusy. Špeciálne antimikrobiálne vlastnosti mikrorias sú v patentovanom procese rafinácie aktivované a posilnené.

Spirularin je možné používať v tehotenstve, pri dojčení a je vhodný aj pre diabetikov.

Použitie:
Dvakrát denne (každý deň) naneste na ošetrovanú oblasť pokožky a dôkladne zapracujte tak, aby na pokožke nezostali žiadne zvyšky. Nenanášajte na ošetrenú pokožku produkty na báze olejov.

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vyhnite sa kontaktu s očami. Určené iba na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku produktu. Skladujte pri teplote do 30°C. Použiteľné do dátumu uvedeného na obale. Číslo šarže je uvedené na obale.

Obsah: 10ml
Výrobca: Ocean Pharma GmbH, Dieselstrasse 6, 21465 Reinbek, Nemecko
Autorizovaný distribútor a školiteľ pre ČR/SR: ODEL LABORATORIES, s.r.o. / PROFI-PEDIKURA.cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Verru Immuno Skn care paste
€11,40

Prípravok na regeneráciu a upokojenie pokožky pri ošetrení bradavíc a oparov...

Kód: PT05
Spirularin sada VS krém na bradavice so stojanom 12 x 10ml
Bez ceny
€184,21

Cenovo výhodná sada prípravkov SPIRULARIN na BRADAVICE so stojanom, obsahuje 12ks...

Kód: 506002-12
Spirularin štartovacia PROFI sada
Bez ceny
€91,79

Spirularin štartovacia PROFI sada - Jedinečná sada prípravkov na chodidlá, nechty a...

Kód: 506100
Spirularin VS 30ml
€35,12

Ekonomické balenie - jedinečná starostlivosť a ochrana pokožky so sklonom k bradaviciam...

Kód: 506018