Bausch 0345 masážny akupresúrny prístroj Shiatsu

Neohodnotené
Značka: Peter Bausch

Akupresúrny masážny prístroj so 4 nadstavcami na masáž a stimuláciu reflexných zón. Vyrobené v Nemecku!

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 0345
€72,97
Bausch 0345 masážny akupresúrny prístroj Shiatsu
Neohodnotené
Značka: Peter Bausch

Bausch 0345 masážny akupresúrny prístroj Shiatsu

Shiatsu znamená v preklade tlak prstami - je to japonská masážna technika založená na východnej liečebnej tradícii a západnej fyziológii a psychológii. České Shiatsu pracuje s akupunktúrnymi dráhami a bodmi, aby obnovilo prirodzený tok životnej energie, a tým nastolilo energetickú rovnováhu v tele.

Terapia pomocou reflexných zón

Ide o procedúru, pri ktorej vyvíjame tlak na určitý bod na rukách alebo nohách. Vďaka novému akupresúrnemu prístroju BAUSCH shiatsu je tento postup efektívnejší. Všetky špecializované nástavce prístroja umožňujú masáž každej časti tela. Nehrozí žiadne riziko poranenia nechtov. Masáž s prístrojom navyše nezaťažuje telo.

Vybraný bod masírujte jedným z nástavcov. Účinok masáže závisí od toho, ako silný, resp. mierny tlak zvolíte. Rýchlosť prístroja môžete tiež regulovať podľa vlastných potrieb a požiadaviek. Výberom vyššej rýchlosti sa zvyšuje aj intenzita mechanického stimulu. Treba mať na pamäti, že masáž by nikdy nemala prekročiť individuálny prah bolesti. Pri častejšom používaní zariadenia sa však prah bolesti zvyšuje, čo svedčí o úspešnosti terapie.

Reflexná terapia chodidiel

Táto terapia funguje na základe predpokladu, že rôzne časti tela a orgány môžu byť stimulované rôznymi zónami na chodidlách (obrázok). Masírovaním týchto zón možno ovplyvňovať príslušné vnútorné orgány a časti tela. Táto masáž je vhodná ako prevencia aj liečba miernych problémov.

Prístroj obsahuje: 4 typy násad, adaptér

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: