Credo Solingen zrezávač kože bočný Stainless

Neohodnotené
Značka: Credo Solingen

Originál Credo Solingen bočný zrezávač kože na nohy. Sterilizovateľný

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 689
€17,48
Credo Solingen zrezávač kože bočný Stainless
Neohodnotené
Značka: Credo Solingen

Credo Solingen zrezávač sa odporúča pre účinné odstránenie zrohovatenej kože na nohách. Zrezávač je vyrobený z nerezovej ocele a je možné ho sterilizovať. Zrezávač je vhodný jak na domáce použitie, tak aj pre profesionálne pedikúrne salóny a nechtové štúdiá.

  • na zrohovatenú kožu na pätách
  • kvalitná nerezová oceľ
  • sterilizovateľný
  • výmena žiletiek je veľmi jednoduchá
  • vyrobené v Nemecku
  • v prípade poruchy krvného obehu alebo cukrovky sa pred použitím poraďte s lekárom.

O značke: 

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekopníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

CREDO je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne nekomplikovaná a jednoduchá. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru, až po nástroje na starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre podiatrov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru a kvalita "Made in Solingen, Nemecko", taká je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac ako 60 krajín po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného CREDO tiež vyvinulo radu s názvom CREDO Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál "zelený plast" pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast "Go Green", z ktorého sú produkty CREDO vyrábané, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2 a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania je možné všetky výrobky CREDO a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie počas výroby. Tá totiž zohráva počas výrobného procesu dôležitú úlohu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej ale hľadá CREDO nové spôsoby, ako výrobu urobiť ešte viac šetrnejšou k životnému prostrediu.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Credo Solingen zrezávač kože s pilníkom Stainless
€17,40

Originál Credo Solingen zrezávač kože na nohy s pilníkom. Sterilizovateľný

Kód: 688
Zrezávač celokovový
Zrezávač celokovový
Skladom (>5 ks)
€9,27

Zrezávač na nohy. Sterilizovateľný

Kód: 119
Seřezávač FI 51117
€9,27

Celokovový zrezávač na nohy sterilizovateľný.  

Kód: FI-51117