Fréza karbid kužeľ hrubá 424SGX/060

Neohodnotené

Karbidová fréza Busch hrubá, krížová - kužeľ, veľkosť 060 - na plošné opracovanie silných nechtových platničiek, špeciálne pri mykotických nechtoch

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 290
€31,18
Fréza karbid kužeľ hrubá 424SGX/060
Neohodnotené

Fréza karbidová Busch hrubá, krížová - kužeľ, veľ. 060 - pre kvalitné, rýchle, šetrné plošné opracovanie silne zrohovatenej kože. Rôzne stupne hrubosti a tvaru karbidových fréz poskytujú predpoklad pre optimálne výsledky od hrubého predbežného opracovania až po jemné dopracovanie. Túto profesionálnu frézu je možné používať do násad sprejových prístrojov alebo s odsávaním.

Frézy z legovanej nerezovej ocele sú odolné voči korózii, hygienické - dajú sa STERILIZOVAŤ. Pri dodržaní maximálnych otáčok a správneho postupu pri sterilizácii je životnosť týchto fréz veľmi dlhá a ekonomická.

Sterilizácia fréz sa vykonáva pomocou teplovzdušného sterilizátora s núteným obehom vzduchu minimálne 30 minút pri teplote 180°C.
POZOR! Pri prekročení teploty 180°C môže dôjsť k strate tvrdosti a tým aj k skráteniu životnosti frézy.

Všetky frézy Busch sú na lekárske použitie, jedná sa o zdravotnícke prostriedky nesúce označenie CE.

ODPORÚČAME: Na čistenie fréz zakúpiť mosadznú kefku a kalibračný valček, aby ste predišli používaniu krivých fréz, ktoré ničia klieštiny a ložiská v prístroji! Pri používaní, preprave a skladovaní rotačných nástrojov používajte stojany na frézy! Predĺžite tým ich životnosť.
Ďalšie informácie o frézach značky Busch Instrument TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Frézy karbidové
Frézy: na nechtové plosky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: