Kine-MAX pevná tejpovacia páska Strips Coat 2,5cm x 10m

Neohodnotené
Značka: Kine-MAX

Veľmi silná a pevne držiaca neelastická tejpovacia páska, dĺžka 2,5cm x 10m. Lepidlo je nanesené v pruhoch

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1263
€3,51
Kine-MAX pevná tejpovacia páska Strips Coat 2,5cm x 10m
Neohodnotené
Značka: Kine-MAX

Neelastická tejpovacia páska KINEMAX SPORT TAPE STRIPS COAT 2,5cm x 10m

Veľmi pevná a silne držiaca neelastická tejpovacia páska, dĺžka 2,5cm x 10m, 95% bavlna, 5% viskóza, hypoalergénna zinkoxidová adhezívna zložka. Lepidlo je nanesené v pruhoch.

Neelastická tejpovacia páska Kine-MAX Strips Coat je jedinečným riešením v oblasti športovej medicíny, fyzioterapie a ortopédie. Používa sa pri podpore športových výkonov, prevencii a liečbe akútnych aj chronických ochorení pohybového a kĺbového aparátu. Pevný a ľahko odtrhnuteľný Kine-MAX Tape je vyrobený z vlákien 95% bavlny a 5% viskózy, ktorá vďaka svojim neelastickým vlastnostiam zaručuje spoľahlivú fixáciu a podporu. Vďaka dômyselnému vrúbkovanému zastrihnutiu je tejp pri aplikácii ľahko odtrhnuteľný, a to aj bez použitia nožníc. Špeciálny nános hypoalergénneho bezlatexového ZINK-OXID lepidla v celej vrstve tejpu zaisťuje nielen vysokú adhéziu, ale hlavne spoľahlivú fixáciu pri extrémnej záťaži. Tento systém je výsledkom dlhoročného výskumu v spolupráci so športovcami, lekármi a fyzioterapeutmi. Hlavnou funkciou neelastického tejpu je fixácia a vymedzenie pohybu postihnutých časti tela, a to predovšetkým kĺbov, šliach a väzov tak, aby nedochádzalo k ďalšiemu nežiaducemu poškodeniu. Preto je maximálne dôležitá jeho vysoká pevnosť a lepivosť.

Kine-MAX Tape je využívaný nielen športovcami, fyzioterapeutmi či chiropraktikmi, ale aj lekármi z rady ďalších odborov. Neelastická tejpovacia páska Kine-MAX Full Coat svojimi vlastnosťami poskytuje úľavu od bolesti, vytvára vonkajšiu podporu a predovšetkým zaisťuje stabilitu. Je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky profesionálnych športovcov a napomáhal k ich maximálnym výkonom.

Použitie:                 

  • Fixácia vysoko namáhaných častí tela
  • Predchádzanie športovým úrazom
  • Zmiernenie bolesti
  • Podpora kĺbového aparátu a svalstva
  • Zvýšenie výkonu

Šírka: 2,5cm
Dĺžka: 10m
Farba: biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

1290 kinemax full coat 2 5 cm o
€2,33

Pevná a silne držiaca neelastická tejpovacia páska, dĺžka 2,5cm x 10 m. Lepidlo je na...

Kód: 1632