Spirularin NF masť na zarastené nechty a nechtové valy 10ml

Neohodnotené
Značka: Spirularin

Antibakteriálna masť na terapiu a ochranu pred zápalmi nechtového lôžka najmä pri ošetrení zarastajúcich nechtov a pri korekcii nechtov.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 506020
€15,34
Spirularin NF masť na zarastené nechty a nechtové valy 10ml
Neohodnotené
Značka: Spirularin
Spirularin NF 10ml
Novinka

Spirularin NF masť na zarastené nechty a nechtové valy 10ml

Antibakteriálna masť na terapiu a ochranu pred zápalmi nechtového lôžka najmä pri ošetrení zarastajúcich nechtov a pri korekcii nechtov.

Silné prírodné antibiotikum založené na sile mikrorias s protizápalovým účinkom na terapiu a ochranu pred zápalmi nechtového lôžka najmä pri ošetrení zarastajúcich nechtov a pri korekcii nechtov. Obsahuje vysoký podiel veľmi účinnej látky Spiralin® a Oxid zinočnatý 20%.

Má upokojujúci účinok po hĺbkovom ošetrení, podporuje hojenie a účinne zlepšuje stav pokožky, má antibakteriálne, dezinfekčné a antimykotické vlastnosti. Chráni nechty a priestor medzi prstami pred mykózou a obnovuje prirodzenú ochrannú funkciu kože.

Spirularin je možné používať v tehotenstve, pri dojčení a je vhodný aj pre diabetikov.

Aplikácia: Ráno a večer naneste na nechtový val.

Pokiaľ je nechtový val veľmi podráždený, naneste silnú vrstvu masti av prípade potreby prelepte prst náplasťou.

Spirularin – unikátny rad profesionálnych prípravkov s patentovanou účinnou látkou Spiralin® na bradavice, mykózy, zarastené nechty, nechtové valy, na ragády, na popraskané päty, na suchú a veľmi suchú pokožku.

Prípravky Spirularin® obsahujú unikátne zloženie. Hlavnou účinnou látkou je patentovaný aktívny extrakt z mikrorias Spiralin®, ktorý zaisťuje prirodzenú mikrobiálnu ochranu a hydratačné a vyživujúce zložky. Čo je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavná a unikátna zložka produktov, ktorá sa získava z mikroriasy Spirulina platensis. Mikroriasy rodu Spirulina platensis sú staré 3,6 miliardy rokov a patria medzi najstaršie živé organizmy. Ocean Pharma skúma kmene mikrorias už viac ako 10 rokov a za tú dobu sa podieľala na výskumoch stoviek rôznych kmeňov rias a mikrorias v rámci projektov v spolupráci s univerzitami a špecializovanými inštitúciami.

Patentovaný aktívny extrakt z mikrorias, Spiralin®, je založený na špeciálne vybranom kmeni Spirulina platensis, u ktorého sa požadované vlastnosti vyvinuli obzvlášť silne v porovnaní s inými kmeňmi. Odobraný extrakt je potencovaný a štandardizovaný pomocou patentovaného procesu ošetrenia, ktorý pomáha zabezpečiť očakávaný rozsah požadovaných účinkov pri všetkých hotových výrobkoch, všetkých šaržiach a všetkých aplikáciách.

Jeho vlastnosti sú fascinujúce a ich význam sa líši v závislosti od rôzneho použitia finálnych výrobkov. Zhrnuté, úsilie v oblasti výskumu a vývoja „funguje, prirodzene!“

Obsah: 10ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: