UNGUISAN tužidlo 30ml

Neohodnotené
Značka: UNGUISAN

UNGUISAN tužidlo na nechtovú protetiku 30ml

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: PG1000
€55,08
UNGUISAN tužidlo 30ml
Neohodnotené
Značka: UNGUISAN
Screenshot 2023 06 05 at 11 56 00 Vytvrzovač Pedikura Manikura a kosmetika Callusan
Bez ceny

Nechtová protetika UNGUISAN je metóda náhrady prírodných nechtov umelými a to jak pri nohách, tak aj rukách. Táto metóda bola vynájdená pánom Jozefom Greppmayrom (1901–1977) a následne v roku 1953 patentovaná. Postupom času podstúpila ďalší vývoj a prepracovanie a dnes je pravdepodobne najuniverzálnejšou a najprepracovanejšou formou náhrady prírodných nechtov.

Nechtová protetika je neoddeliteľne spätá s hmotou UNGUISAN. Názov je zložený z dvoch latinských slov „unguis“ – necht a „sanus“ – zdravie. Cieľom tejto liečby je uzdraviť prírodný necht.

Unguisan je hmota z umelej živice skladajúcej sa z prášku a tekutého spevňovača. Zmiešaním týchto dvoch ingrediencií dochádza v priebehu niekoľkých málo minút k polymerizácii. Následne je možné tvarovať takto vzniknutú hmotu do tvaru skutočného nechtu, ktorého farba, tvar a vlastnosti zodpovedajú nechtu skutočnému, prírodnému. Takto umelo vytvorený necht je trvanlivý a taktiež šetrne spojený so zvyškom prírodného nechtu, ktorý je pre uplatnenie tejto techniky nevyhnutný.

Unguisan môže byť použitý na mnohé problémy s nechtami, aj keď je vždy potrebné mať na pamäti rozdiel medzi chronickým poškodením a dočasným poškodením nechtu. Základným pravidlom však je, že musí na prste byť aspoň zvyšok prírodného nechtu, ktorý následne využijeme na trvalé pripevnenie nechtu umelého.

Objem: 30ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: