Sada fréz základná

Neohodnotené

Sada fréz na pedikúru Busch základné so 6 frézami v plastovej krabičke

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2733
€110,62 –10 % €99,55
Sada fréz základná
Neohodnotené
Sada fréz základná
Akcia
€110,62 –10 %

Súprava na prístrojovú pedikúru - základná

Obsahuje 6 základných fréz v uzatvárateľnej škatuľke na úpravu nechtov a kožičky.

1) Diamantová fréza Busch - guľa, veľkosť. 012 na starostlivosť o nechty. Diamantové frézy Busch sú odolné voči korózii, hygienické - môžu byťSTERILIZOVAŤ a vďaka dlhej životnosti je ich prevádzka veľmi úsporná!

2) Busch špeciálny čistiaci nožík na nechty, krátky, veľ. 012 - fréza z legovanej nehrdzavejúcej ocele od spoločnosti Busch Instrument. Ide o špeciálnu frézu vyrobenú z veľmi pevnej a kvalitnej ocele, ktorá sa používa na čistenie valca na klince. Tieto profesionálne nástroje sa môžu používať v nástrekových alebo odsávacích prístrojoch.

3) Diamantová fréza Busch na hrubé brúsenie kože.

4) Diamantový rezač Busch - stredný, veľkosť. 055 sa používa na opracovanie nechtov a stvrdnutej kože.

5) Diamantový rezač Busch - super hrubý, veľkosť. 090 - na odstránenie silne skorodovanej kože sa používa pokročilé spracovanie diamantových fréz s chladiacim kanálom. Chladiace kanály zabezpečujú zníženie teploty počas práce

6) Nosič brúsneho uzáveru LUKAS GT PODO 10 mm - vylepšený nosič brúsnych čiapok LUKAS Podo sa vyznačuje vysokokvalitnou stopkou z nehrdzavejúcej ocele a dokonalým vyvážením. Gumená časť nosiča obsahuje niekoľko otvorov na rýchlu výmenu a bezpečné uchytenie brúsnych krytov počas brúsenia.

7) Uzatváracia plastová škatuľa - nesterilizovateľné

Diamantové frézy Busch sú odolné voči korózii, hygienické - môžu byť STERILIZOVAŤ a vďaka dlhej životnosti je ich prevádzka veľmi úsporná!

Sterilizácia nožov sa vykonáva pomocou horúcovzdušného sterilizátora s nútenou cirkuláciou vzduchu počas najmenej 30 minút pri teplote 180 °C. POZOR!ak teplota prekročí 180 °C, môže dôjsť k strate tvrdosti a skráteniu životnosti frézy.

Všetky frézy Busch sú určené na lekárske použitie, séria Dia TWISTER je určená na liečbu diabetických pacientov a sú to zdravotnícke pomôcky s označením CE.

ODPORÚČAME:kúpte si kalibračný valček, aby ste sa vyhli používaniu krivých nožov, ktoré ničia strmene a ložiská v prístroji. Pri používaní, preprave a skladovaní rotačných nástrojov používajte stojany na frézy. Tým sa predĺži ich životnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: