Credo Solingen POP ART pilník na nohy Duosoft zelený

Neohodnotené
Značka: Credo Solingen

Plastový pilník na nohy Credo Solingen

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 3024
€4,81
Credo Solingen POP ART pilník na nohy Duosoft zelený
Neohodnotené
Značka: Credo Solingen

>Pri starostlivosti o telo je dôležité venovať dostatočnú pozornosť aj pokožke nôh. Tá je často hrubá a zrohovatená a je tiež náchylná na vznik mozoľov a prasklín. Na ich odstránenie a prevenciu stačí používať špeciálne pedikérske pomôcky. S pilníkom na nohy Credo Duosoft sa ošetrenie nôh stáva nielen bezpečným, ale aj príjemným.

Obojstranný pilník Credo-Solingen má dve brúsne plochy. Hrubozrnná strana je určená na šetrné odstránenie otlakov a zrohovatených miest, jemnozrnná strana je určená na jemné obrusovanie pokožky chodidiel. Povrch kože zanecháva jemný a hladký.

  • jemne ošetruje otlaky a hrubú kožu
  • hrubá a jemná brúsna plocha
  • možno použiť aj na mokrú pokožku
  • vhodný pre diabetikov
  • vyrobené v Nemecku

Hrubosť: 80/100
Dĺžka pilníka: 25cm

O značke:  

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekopníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

CREDO je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne bezproblémová a jednoduchá. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru, až po nástroje na starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre podiatrov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru a kvalita "Made in Solingen, Nemecko", taká je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac ako 60 krajín po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného CREDO tiež vyvinulo radu s názvom CREDO Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál "zelený plast" pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast "Go Green", z ktorého sú produkty CREDO vyrábané, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2 a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania je možné všetky výrobky CREDO a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného obehu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie počas výroby. Tá totiž zohráva počas výrobného procesu dôležitú úlohu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej ale hľadá CREDO nové spôsoby, ako výrobu urobiť ešte viac šetrnejšou k životnému prostrediu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

pilnik na nohy duosoft pop art 1 ks 230338706152551
€4,81

Plastový pilník na nohy Credo Solingen

Kód: 3021
Credo Solingen POP ART pilník na nohy Duosoft ružový
€4,81

Plastový pilník na nohy Credo Solingen

Kód: 3022
Credo Solingen POP ART pilník na nohy Duosoft žltý
€4,81

Plastový pilník na nohy Credo Solingen

Kód: 3020
Keller 19000
€13,77

Kvalitný drevený pilník vyrobený vo Švajčiarsku s dvoma brúsnymi stranami o hrubostiach...

Kód: 19000
Belotty pilník kovový + náhrady
€13,77

Sterilizovateľný pilník na nohy s vymeniteľnými brúsnymi plochami, 20 náhrad, hrubosť...

Kód: 2794
Belotty pilník plastový
€1,38

Belotty jednorázový plastový pilník sa dodáva v troch farbách - bielej, modrej a fialovej

Kód: 2795